Restart VSD

Zde můžete napsat vaše vlastní návrhy na rozšíření, či vylepšení hry. Případně, co byste chtěli na současném stavu hry změnit, či odstranit.
Odpovědět
Bytost
Příspěvky: 6
Registrován: pon 17. srp 2020 13:30:20

Restart VSD

Příspěvek od Bytost »

Nepřemýšleli jste o tom hru restartovat? Udělat úplný wipe VSD, ať mají všichni stejné podmínky? Jde o to, že hra je už roky neaktualizovaná a nic se nedělo. Zůstalo tu posledních pár hráčů, kteří zabili už xxx draků a není reálné je dostihnout či porazit a pro ně samotné je nesmírně lehké dosáhnout na každou novinku (viz. domy).

Třeba by případný nový start a vědomí, že se s hrou zase něco děje přivedlo zpět staré a třeba i nové hráče. Nemůžu mluvit za druhé, ale třeba by i stálé hráče potěšila možnost s někým zase moci regulérně soupeřit.

Když tu byl minulý wipe, začal jsem zase hrát a se mnou i plno dalších hráčů, bohužel brzo nadšení správců hry opadlo a hra zase několik let stála. Co toho teď využít a celé to tu zase oživit?

Nebo je to blbost? Budu rád za konstruktivní debatu.

Krásný den. :)

Kelt
Příspěvky: 24
Registrován: ned 05. črc 2020 19:48:25

Re: Restart VSD

Příspěvek od Kelt »

Hmmm...

Kdyby to byl předem avizovaný princip hry, že jednou za kvartál se všechno restartuje, někde do síně slávy se archivují vítězové a jede se od nuly, tak možná. Ale hra je ve své podstatě nevyvážená, nasbírat prvních pár desítek dračích bodů vezme měsíce času a pak se to naopak rozjede a draci padají jak mouchy. To principu pravidelného restartu moc nenahrává - člověk by se sotva dostal do ráže a už by byl smazaný.

Naopak udělat restart nepravidelně třeba jednou do roka, anebo takhle nárazově, to musí být protivné všem, co tu strávili pipláním svých postav půlku mládí. Taky za ně nemůžu mluvit, ale bojím se, že bychom o ně jako o hráče přišli. Sám bych to asi zabalil, a to tu nejsem kdovíjaký kápo.

Vzhledem k tomu, že vzájemné soupeření není hlavním principem hry a že tito naši nedostižní spoluobčané mě v ničem neomezují, chci se vyjádřit proti navrhované genocidě :)

Kira
Administrátor fóra
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 02. črc 2020 7:17:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Restart VSD

Příspěvek od Kira »

Přeji hezký den,

osobně jsem nad tím taky uvažoval a byl bych pro, ale... Většina právě těch hráčů, kteří mají stovky/tisíce zabitých draků, tak je proti, protože nechtějí přijít o ten svůj postup. S několika z nich jsem se bavil a říkali mi, že by už znovu nehráli, než aby to museli rozjíždět od začátku.

Byl bych moc rád, kdyby přišli nový hráči, nebo začali hrát znovu staří, ale to není jisté, takže by se taky mohlo stát, že po restartu by nikdo nový nepřišel a naopak by odešli i někteří stávající hráči a to se mi riskovat nechce.

Bytost
Příspěvky: 6
Registrován: pon 17. srp 2020 13:30:20

Re: Restart VSD

Příspěvek od Bytost »

Tomu naprosto rozumím. No chtělo by to nějak dostat mezi lidi, ať se to tu aspoň trochu zaplní. Pamatuji si sáhodlouhé konverzace napříč celým VSD a teď je trošku smutné, že už lidi moc nehrají ty role, ale spíš jen klikají. Pokusím se naházet odkaz na nějaká herní fora a obepsat pár starých kámošů a třeba se sem aspoň pár lidí ještě přidá. Každopádně díky za normální odpověď.

Kira
Administrátor fóra
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 02. črc 2020 7:17:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Restart VSD

Příspěvek od Kira »

Také by se mi líbilo, kdyby to tu bylo jako za starých časů, proto jsem začal hru opět aktivně rozšiřovat a opravovat, ale obávám se, že textové hry už dnes moc budoucnost nemají. Každopádně budu rád, pokud se podaří dotáhnout i kdyby jen jednoho nového hráče.

Odpovědět