Nechtěné přemisťování mezi městy

Zde prosím hlaste veškeré chyby ve hře. Pokud narazíte na odkaz, který nefunguje, vyskočí na vás chybová hláška nebo se zaseknete na nefunkčním místě.
Odpovědět
Bytost
Příspěvky: 6
Registrován: pon 17. srp 2020 13:30:20

Nechtěné přemisťování mezi městy

Příspěvek od Bytost »

Už několikrát se mi stalo, že jsem v Maratu klikl na hostinec nebo banku a místo abych se dostal do té budovy, tak mě to přesměrovalo do Hlubodolu. Teď naposledy, když jsem klik v Maratské bance na "vybrat" tak okamžitě Hlubodol.

Pokud je to nějaká úmyslná reakce na něco co jsem udělal, tak se omlouvám za zbytečný post, ale přišlo mi to spíš jako chyba.

Kira
Administrátor fóra
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 02. črc 2020 7:17:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechtěné přemisťování mezi městy

Příspěvek od Kira »

Hmm, zajímavé. Schválně to určitě není, bude to nějaká chyba, ale ať běhám po Maratu, jak chci, ještě se mi to nestalo a nenapadá mě, co by to mohlo způsobovat.

Jestli mohu poprosit, tak příště, až se to stane, zkopírujte mi adresu, na kterou vás prohlížeč přesměruje, to by mohlo objasnit, co to způsobuje. Děkuji.

Bytost
Příspěvky: 6
Registrován: pon 17. srp 2020 13:30:20

Re: Nechtěné přemisťování mezi městy

Příspěvek od Bytost »

Tak jsem přišel na jedno takové přemisťování.

V Erenomu běž do Bertoldovy stáje. Tam je chybný odkaz a to "Prohledat Merickovy stáje". Na to když klikneš, tak pak už jakákoliv volba ("Vrátit" nebo "Zpět do stájí") tě nevrátí zpět do Bertoldovy stáje, ale právě do Merickovy a ty jsou v Maratu, takže se ocitneš tam.

Předpokládám, že to přemisťování z Maratu do Hlubodolu, jak jsem psal výše, bude fungovat nějak obdobně. Až se mi doplní kola, vyzkouším to.

Kira
Administrátor fóra
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 02. črc 2020 7:17:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechtěné přemisťování mezi městy

Příspěvek od Kira »

Ano, že se to dejě ve stájích jsem si všiml, ale bohužel se mi to zatím nedaří opravit. (Pravdou je, že nejsem úplně programátor, dělám to spíš stylem pokus-omyl.) Každopádně je mi líto celý modul dračích vajec vypínat, jen kvůli této chybě. Samozřejmě, pokud by takových míst bylo víc, asi mi nezbude nic jiného. Zkouším to teď sám v Maratu, v Bance a hostinci, o kterých jste psal, ale zatím se mi to pořád nestalo.

Odpovědět